Onur Rahat Mobilya

Shop

Kurumsal

onur-mobilya-ana-logo

Onur Rahat Mobilya

KONFORUNUZU OLUŞTURAN FİRMA

Biz Kimiz?

ONUR MOBİLYA, 35 yıllık sektör tecrübesi, güler yüzlü ve kalite standartlarının üzerindeki hizmetiyle müşterilerini memnun etmek amacına yönelik yenilikçi bir sistem anlayışına sahiptir. Modern ve dekoratif tasarımlara sahip ürün yelpazesi ile kaliteden ödün vermeden hizmetini devam ettirmeyi başarmış ender Mobilya öncülerindendir. Modayı anlık olarak takip etmesi ile yapılan modern düzenlemeleri kendi bünyesinde uygulaması, oldukça geniş bir kitleye hitap etmesini beraberinde getirmiş olup, ONUR MOBİLYA’yı sektöründe tanınmış bir firmaya dönüştürmüştür.

YARATICI FİKİRLER

ONUR MOBİLYA , uzmanlığı ustalıkla, yaratıcılığı yenilikçilikle ve geleneksel el işçiliği zanaatını son teknolojiyle birleştirmeyi başarmış; modern çağın gerekliliklerini yerine getiren, fikirden somuta, üretimden sunuma tüm süreçleri kendi içerisinde çözebilen bir mobilya markasıdır.

Estetik ve zarafetin fonksiyonel ürünlere dönüştürüldüğü 10.000 m² çalışma alanında konfor, güvenilirlik ve kaliteyi temel çalışma değerleri olarak kabul eder. Türkiye ve dünyadaki her kültürden insanına hitap eden ürünlerinin yanı sıra, dekorasyonda sürekli değişen moda trendlerine, ev ve aile yaşamında ortaya çıkan yepyeni ihtiyaçlara, gelecekte ortaya çıkabilecek estetik kaygılara uygun zamansız projeler üretir.

EVİNİZE ŞIKLIK KATMAK İÇİN

Adresimizi Ziyaret Edin

Toroslar / MERSİN

Hüseyin Okan Merzeci, 97002. Sk., 33090 Toroslar/Mersin

LİNE KOLTUK TAKIMI
zerafet ötesi
Modern ve zerafetliğin bir arada buluştuğu, birbirinden farklı renk seçenekleriyle Line Koltuk Takımı sizleri bekliyor...